Komentarzy: 0 Wracam
26.10.2016, 15:48
Moi drodzy! Tak długo mnie tu z Wami nie było - musicie wybaczyć! To macierzyństwo całkiem mnie zjadło ;) Ale wracam, wracam z niemałym przytupem.
Pierwszy miesiąc roku za nami. Projektowo jest dobrze.
Chaosu ciąg dalszy - sami rozumiecie... Przytłoczona ogromem nowych informacji i uczuć związanych z nieuchronnym i coraz bliższym powiększeniem się naszej rodziny potrzebuję tej chwili tu z Wami i oderwania się od jedynego tematu, który zajmuje moje myśli. Tym bardziej, że tymczasowo musiałam zrezygnować z pracy zawodowej i na prawdę odczuwam braki w codziennych dawkach dobrego designu.
Przez ostatnie trzy miesiące żyłam pod dyktando ogromnych zmian, jakie nadeszły w moim prywatnym życiu. Zostanę mamą... po raz pierwszy! Jest to teraz dla mnie najważniejsza rzecz na świecie, dlatego bez wyrzutów sumienia zaniedbałam lekko całą resztę.
Komentarzy: 0 15/06
16.07.2015, 21:12
Kiedy co miesiąc czytam raporty Enclave Games pisane przez Endera nie mogę pozbyć się z głowy myśli, że też chciałabym tak rzeczowo opowiadać o tym, co robię. Miałam kiedyś takie marzenie, że będę na prywatnym blogu pisała już tylko o pracy nad projektami, że jest ich tak dużo, że na pewno znajdą się tematy i moje posty będą wręcz zalewały Wasze news feedy. Rzeczywistość okazała się zupełnie odmienna, a więc czas najwyższy to wszystko zmienić, czas na miesięczne raporty od mypoint :)
Behance to serwis stworzony dla kreatywnych osób, które pragną dzielić się swoim portfolio z innymi. Każdy, szanujący się grafik ma tam swoje konto, a jeśli nie, to przynajmniej wie, czym ten portal jest. O Behance jako całości można by napisać książkę - rozwijająca się dynamicznie platforma, przejęta przez giganta, jakim jest firma Adobe udostępnia szereg przydatnych funkcjonalności do promocji własnej twórczości. Ponieważ sama korzystam z tego dobrodziejstwa postanowiłam dziś zwrócić Waszą uwagę (w szczególności osób, które publikują albo planują publikację swoich prac na Behance) na jedno bardzo interesujące usprawnienie, wprowadzone relatywnie niedawno przez twórców strony.
Komentarzy: 0 2015 do tej pory
26.04.2015, 18:16
Sprawy prywatne i praca zeżarły mi czas na własne projekty, dlatego obserwuję drastyczny spadek nowych kreacji w moim portfolio. Dodatkowo okazało się, że porzucone przeze mnie chwilowo Tutsy, które wymagały sporo wysiłku, równocześnie motywowały do tworzenia nowych rzeczy (mam na myśli na przykład wszelkie moje freebies), więc bez nich wcale nie jest tak kolorowo, jak sądziłam, że będzie.
Późniejsze posty Wcześniejsze posty

Ostatnio dodane komentarze:

Warszawa-Kraków-Warszawaefka dnia 21.11.2013 o 18:49

Warszawa-Kraków-WarszawaMichal dnia 21.11.2013 o 13:32

Jak wykonać makietę wizytówki w Photoshopieewa dnia 10.05.2013 o 07:07

Jak wykonać makietę wizytówki w PhotoshopieVanil dnia 09.05.2013 o 23:28

Prace inspirowane filmem SkyfallZyga dnia 29.11.2012 o 08:41

Ostatnio na Twitterze:

Polecam:

Polecam Forge Studio   Polecam 30.000 Pikseli Sztuki