Kiedy widzę kolejną reklamę samochodu, opierającą się na scenach z motywem wijącej się drogi moja podświadomość całkiem świadomie przestaje rejestrować dalsze obrazy. Koniec końców wiem, że właśnie obejrzałam reklamę jakiegoś auta (to musiała być reklama auta, ponieważ zaczynała się jak milion pozostałych tego typu spotów), ale za nic na świecie nie przypomnę sobie jego marki. A przecież nie o to chodzi w reklamie!
W dzisiejszym wpisie skupiam się na reklamach odmiennych od tej opisanej powyżej. Po ich obejrzeniu aż chciało się zapamiętać markę prezentowanego auta ;)

1. Skoda - Curriculum Vitae

Skoda - Curriculum Vitae from weareflink on Vimeo.
2. Volkswagen People's Car Project "Morphing"

Volkswagen People's Car Project "Morphing" from weareflink on Vimeo.
3. Kia Picanto nail art animation
4. Citroen C4
5. Toyota AD in Scotland
Trzy kolejne reklamy są ze sobą powiązane:

6. Skoda Fabia - Cake Car
7. Skoda Fabia VRS Mean Green
8. Skoda Australia Sand Car
9. BMW Serie 5
10. Audi
11. Tour de France 2011 Skoda
12. The Force: Volkswagen
13. Black Beetle: Volkswagen
14. Lamborghini Aventador: Triumph
15. Mercedes-Benz: Sounds of Summer
16. BMW: Concrete walls
17. Audi: In crescendo
18. Citroen Xsara Picasso
19. Fiat Grande Punto "Italian Job Remixed"
20. Corolla breakdown


Jest sporo ciekawych, na przykład ta z Darthem Vaderem ;]
większość z tych reklam jakoś do mnie trafia, ale najlepsza w mojej ocenie jest ta o audi - nic dodać, nic ująć ;P
Dzięki za "zrobienie" mi czwartku. Znalazłem sobie tapetę wrześniową na Smashing, naoglądałem się świetnych reklam samochodów i przy okazji znalazłem dodatkową jednego z moich ulubionych modeli... a dopiero zaczynam dzień w pracy ;)
hehe, super! to w takim razie polecam się na przyszłość ;)
Moja ulubiona reklama samochodu to bodajże reklama WV passata, która kończy się pytaniem "czy widziałeś kobietę z lampartem?" Świetny pomysł :)
nie widziałam jej wcześniej, więc szybko to nadrobiłam (dla leniwych w podobnej sytuacji podaję link: http://www.youtube.com/watch?v=S3MzLsyJm_s ) - rzeczywiście świetne, hah ;p
dzięki za cynk :)
Rzeczywiście niektóre reklamy są świetne :) W tej branży jest tak wielka konkurencja, że twórcy reklam muszą się nieźle wysilać. Mi ostatnio podobała się reklama nowego Lamborgini Aventador (dostępna na stronce producenta).
mimi czy chodzi Ci o reklamę, która znajduje się na powyższej liście pod nr 14? Innej nie znalazłam, ale będę wdzięczna za link jeśli to jakiś inny spot.
Reklamy samochodów są chyba najbardziej pomysłowe. Nie wiem z czego to wynika :)
Rzeczywiście, niektóre z tych reklam to prawdziwe majstersztyki :) Aż chciało by się wsiąść do takiego auta i odjechać. Chociaż wśród reklam aut (szczególnie tych nowych) zdarzają się też niezłe suchary.
samochody, samochody...motocykle! kurcze! http://www.youtube.com/watch?v=3w_Q0OZr2qQ
acid_toXin - wow! Właśnie mi uświadomiłeś, że w rodzimej tv nie puszczają reklam motocykli... (wysilam pamięć, ale jakoś nie potrafię sobie żadnej przypomnieć - jeśli Wy coś macie, to wrzucajcie do komentarzy ;P) a są one bardzo atrakcyjne wizualnie i "fabularnie" i mogą zapaść w pamięć, więc wyjątkowe dzięki za link :)
Muszę przyznać, że rzadko oglądam telewizje, więc nie znam zbyt dużo reklam. Kojarzę tylko kilka np: reklamę Citroen Xsara Picasso. Muszę przyznać, że zrobiona z pomysłem i ta muzyczka w tle. Ponadto widziałem ostatnio nową reklamę w związku Z Euro 2012, którą zrobił Mercedes wraz z udziałem niemieckiej reprezentacji piłki nożnej. Reklama godna uwagi.

Ostatnio dodane komentarze:

Warszawa-Kraków-Warszawaefka dnia 21.11.2013 o 18:49

Warszawa-Kraków-WarszawaMichal dnia 21.11.2013 o 13:32

Jak wykonać makietę wizytówki w Photoshopieewa dnia 10.05.2013 o 07:07

Jak wykonać makietę wizytówki w PhotoshopieVanil dnia 09.05.2013 o 23:28

Prace inspirowane filmem SkyfallZyga dnia 29.11.2012 o 08:41

Ostatnio na Twitterze:

Polecam:

Polecam Forge Studio   Polecam 30.000 Pikseli Sztuki