Świeży, tegoroczny projekt, założyciel - designer Adam McIntyre. O serwisie dowiedziałam się z artykułu DesignerCandies: Brand-new Service Offers Free Design Resources in the Public Domain.
DesignerCandies to projekt tworzony przez designera dla designerów. Misja serwisu jest prosta - oddawać w ręce społeczności materiały na licencji public domain, bez nakazów, bez zakazów, bez ograniczeń.

DesignerCandies

Jak to działa? Twórca DesignerCandies tak sobie zorganizował życie, że ma czas i kasę na projekt "for fun". Tworzy materiały graficzne i wrzuca je na stronę w kilku kategoriach. W chwili obecnej są to:


- 3D Renders
- Photoshop Brushes
- Templates
- Textures & Patterns


Licencja Uncopyright oznacza, że możecie korzystać z jego pracy bez ograniczeń, nie potrzebujecie pisemnej zgody autora, nawet w przypadku projektów komercyjnych. Ideę udostępniania wszystkich freebies bez restrykcji idealnie opisuje cytat zamieszczony u dołu podstrony Uncopyrihgt:


“Thousands of candles can be lit from a single candle, and the life of the candle will not be shortened. Happiness never decreases by being shared.” – Buddha


Z taką postawą DesignerCandies musi odnieść sukces. Trzymam kciuki za dynamiczne powiększanie zasobów i dziękuję za każde freebie, którego użyję :)

Ostatnio dodane komentarze:

Warszawa-Kraków-Warszawaefka dnia 21.11.2013 o 18:49

Warszawa-Kraków-WarszawaMichal dnia 21.11.2013 o 13:32

Jak wykonać makietę wizytówki w Photoshopieewa dnia 10.05.2013 o 07:07

Jak wykonać makietę wizytówki w PhotoshopieVanil dnia 09.05.2013 o 23:28

Prace inspirowane filmem SkyfallZyga dnia 29.11.2012 o 08:41

Ostatnio na Twitterze:

Polecam:

Polecam Forge Studio   Polecam 30.000 Pikseli Sztuki