O tym, że jestem naczelnym grafikiem największego w Polsce serwisu fanowskiego gry NeuroshimaHex, chyba nie muszę pisać ;) Strona prowadzona jest przez Endera od kilku lat i z dnia na dzień rośnie w siłę. Sama udzielam się na tam raczej rzadko, ale przez kilka minionych tygodni miałam okazję trochę się rozkręcić i nawrzucać garść „neuroshimowych” tapet w cyklu „Poniedziałek z tapetami”.

Pierwotnym założeniem „Poniedziałku...” było przygotowanie klimatycznych tapet dla każdej kolejnej z kilkunastu armii tej świetnej gry. Po 11 odsłonach chwilowo zabrakło armii, ale nie chciałam przerywać dobrej passy i postanowiłam przygotować artworka, który od kilku tygodni zaprzątała mi myśli.
Tradycyjnie, jak w wypadku wielu takich niekomercyjnych, półprywatnych projektów, najtrudniej było znaleźć czas na rozwinięcie pierwszego szkicu. Koncepcyjny zarys grafiki powstał pod koniec października, natomiast ostatnie szlify nadawałam w okolicach minionego piątku. Prosta grafika, taka w moim stylu, a jednak potrzeba było miesiąca, żeby zrealizować to, co chodziło mi po głowie... Niemniej jednak zauważam poprawę – mam projekty nieruszane od kilku lat. Wciąż wierzę, że kiedyś do nich powrócę i w końcu je zrealizuję ;)
Z finalnej wersji jestem zadowolona, choć każdy feedback będzie dla mnie na wagę złota.

battle wallpaper
Projekt tapety "Battle"

Tapetę będzie można pobrać jutro na portalu NauroshimaHex.pl, w kolejnej, dwunastej już odsłonie cyklu „Poniedziałek z tapetami”.


W tak zwanym między czasie moje grafiki publikowane na NeuroshimaHex.pl spodobały się w kuźni stylowych t-shirtów dla graczy – The Armory. We współpracy z Danielem Kasprzykowskim aka Zeer z The Armory i pod patronatem NeuroshimyHex.pl udało mi się przygotować całkiem zacny koszulkowy wzorek. Projekt trafił jako jeden z nadruków do wyboru w akcji The Armory na wspieram.to i cieszył się satysfakcjonującym mnie zainteresowaniem ;)

battle wallpaper
Projekt nadruku na t-shirt - "Play Hard"

Czasu jak zwykle mało, ale robienie t-shirtów to też jakieś tam moje odległe marzenie, a skoro jest okazja, to czemu nie spróbować? Bez jakichś konkretnych zobowiązań postanowiłam przy okazji opisanej wyżej pracy nad projektem tapety „Battle” przygotować oparty o nią nadruk na t-shirt. Na razie jestem na etapie pierwszej koncepcji, w której jeszcze czegoś mi brakuje. Będzie chwila, to postaram się odnaleźć to coś, a tym czasem wrzucam podgląd, może będziecie mieć jakieś sugestie.

battle wallpaper
Pierwsza koncepcja nadruku na t-shirt - "Battle"

Ostatnio dodane komentarze:

Warszawa-Kraków-Warszawaefka dnia 21.11.2013 o 18:49

Warszawa-Kraków-WarszawaMichal dnia 21.11.2013 o 13:32

Jak wykonać makietę wizytówki w Photoshopieewa dnia 10.05.2013 o 07:07

Jak wykonać makietę wizytówki w PhotoshopieVanil dnia 09.05.2013 o 23:28

Prace inspirowane filmem SkyfallZyga dnia 29.11.2012 o 08:41

Ostatnio na Twitterze:

Polecam:

Polecam Forge Studio   Polecam 30.000 Pikseli Sztuki